RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr

The best of the best-Rihanna
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как изкарахте вие?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 30
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyВто Дек 11, 2007 2:03 pm

Как изкарахте вие? DSC02887


Последната промяна е направена от на Сря Дек 12, 2007 1:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 30
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyСря Дек 12, 2007 1:47 pm

Беше перфектно!Имах ''фен покана'' и бях точно пред нея! Very Happy Very Happy Very Happy Незабравимо изкарах-никога няма да забравя този концерт!!!Благодаря ти Ри, че дойде!
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
MiSs_Rihanna_FentY
Admin
MiSs_Rihanna_FentY


Female
Брой мнения : 103
Age : 30
Location : В Барбадос(при Ри
Registration date : 10.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyСря Дек 12, 2007 2:34 pm

Wink Be6e mn qko! SmileSmileSmile Bqh s edni fr otpred, makar i dujda stoqhme do posledno i si izkarahme vul6ebno!!! Wink
Върнете се в началото Go down
https://ririthebest.bulgarianforum.net
[!]zAhArOsAnO lImOn4e[!]
Не много запален
Не много запален
[!]zAhArOsAnO lImOn4e[!]


Female
Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyПон Дек 17, 2007 11:08 am

Be6e mn qko! Bqh s edni fr otpred, makar i dujda stoqhme do posledno i si izkarahme vul6ebno!!! I love you I love you santa SmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
~RaLiTyYy~
E фен ли си???
E фен ли си???
~RaLiTyYy~


Female
Брой мнения : 1
Registration date : 17.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyПон Дек 17, 2007 1:33 pm

Ami be6e hubavo naistina!Ama deba 6tqha da ni sma4kat(bqh s 2 fr,ima6e i r de ,no se izgubihme .}AkO organizaciqta be6e po dobra,koeto ne moje da stane 6te6e da e THE BEST!ina4e Riri naistina be6e perfektna! Very Happy I love you Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://www.emo-styles.piczo.com
Ririty=]
E фен ли си???
E фен ли си???
Ririty=]


Female
Брой мнения : 9
Registration date : 19.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyЧет Дек 20, 2007 2:30 pm

Ami az sPecIaln0 zaraDi Rihanna otid0x do Sofiq.. a az s1m ot Varna Smile Smile mN be6e qko0.. zap0znax se s edni "bAtk0vci" i si IzkAraxme sYpe3r..RihAnnA kakt0 vinagi be6e prev1zx0dna Wink I love you i na jiv0 pe3 mn qk0 Exclamation Exclamation Exclamation I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
rihanna_fenche
Не много запален
Не много запален
rihanna_fenche


Брой мнения : 15
Registration date : 25.12.2007

Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? EmptyСря Дек 26, 2007 1:49 am

Аз не знам как се озовах във Вип зоната.Бях с братовчедка ми с една приятелка с леля ми и татко ми.Понеже аз,моята фр и братовчедка ми не сме много високи и от всякаде ни блъскаха и нищо не можехме да видим.И казахме на пазачите,че си тръгваме.Да ни отворят железната преграда.Те ни отвориха,но ние вчесто да си тръгнем отидохме във въп зоната.Беше супер яко.Жалко,че не бях най-отрпед.Баща ми беше отишъл обаче за мое съжаление нито беше снимал нито нищо. Mad
Но иначе беше супер.Само да ни бяха дали едни чадъри,заради дъжда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как изкарахте вие? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изкарахте вие?   Как изкарахте вие? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как изкарахте вие?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RiRi ThE bEsT 4eVeR aNd EvEr :: Риана...всичко за нея :: Концерта на Риана в София-
Идете на: